.....

کتاب درباره رستوران داری و مدیریت رستوران

کتاب درباره رستوران داری و مدیریت رستوران

 کتاب آموزش مدیریت رستوران داری

کتاب در رستوران به نویسندگی دانیال معادی منتور و مدرس آداب تشریفات درباره رستوران داری و مدیریت رستوران شما را از شرکت در دوره های مدیریت رستوران داری و کلاس های آموزشی مدیریت رستوران معاف میکند

"در رستوران"، کتاب آموزش مدیریت رستوران داری از دانیال معادی
اگر مدیریت رستورانی را بر عهده دارید بی شک به یک کتاب آموزش مدیریت رستوران داری نیاز پیدا نموده اید و بارها برای خرید کتاب مدیریت رستوران به کتابفروشی ها مراجعه کرده اید. مدیریت رستوران نقش اصلی و حیاتی را در موفقیت یک رستوران دارد. شاید این جمله برایتان عجیب باشد چرا که بیشتر نام سرآشپز ها و شاهکارهای هنر آشپزی آنان سر زبان ها گفته می شود. شاید به این دلیل است که فعالیت یک مدیر رستوران مداوم و در برابر چشم مشتری نیست. مدیر رستوران وظیفه خطیری دارد. سود دهی رستوران، شهرت و محبوبت آن همواره باید تحت نظارت مدیر رستوران باشد. هر چه رستوران بزرگتر می شود لازم است تا مدیر رستوران فعالیت های بیشتری را مدیریت و هماهنگ کند. حفظ استاندارد های بهداشت، ایمنی، خدمات، کیفیت غذا، مدیریت فرایند های جلب رضایت مشتری، در کنار مدیریت تجاری کسب و کار از وظایف مدیر رستوران است. مدیر رستوران باید مسلط به انواع مهارت ها از جمله برنامه ریزی استراتژیک باشد. همچنین مدیر رستوران باید توانایی مدیریت سازمان، برنامه ریزی روزانه، مدیریت تغییرات و اتفاقات را داشته باشد.
با خرید کتاب رستوران داری ، رستوران خود را حرفه ای مدیریت کنید.این کتاب توسط یک مدیر گروه آموزشی مهارت های رفتاری نوشته شده است 
ضرورت کتاب آموزش مدیریت رستوران داری برای یک مدیر رستوران
مهارت های متعدد مورد نیاز برای مدیریت یک رستوران ایجاب می کند تا یک مدیر موفق همواره به دنبال کسب آموزش های جدید و ارتقا توانمندی های خود باشد که بی شک این مهم ضرورت دسترسی به کتاب آموزش مدیریت رستوران داری را نشان می دهد. هر چند امروزه بیشتر مدیران رستوران ها دوره های آکادمیک و دوره های آموزش مهارت رستوران داری را می گذارنند ولی تغییرات سریع رستوران داری ایجاب می کند تا حتی این مدیران به آموزش های جدید پرداخته و خود را با تغییرات و نیاز های روز متناسب نمایند. در یک کتاب آموزش مدیریت رستوران داری ممکن است مهارت های مختلف ارائه شوند که عبارتند از اهم نکات مربوط به مدیریت کسب و کار، تهیه و تنظیم بودجه، میزان فروش و سودآوری، تنظیم برنامه های تبلیغاتی، مدیریت نیروی انسانی و کارکنان رستوران، هماهنگ کردن منوها، نحوه کار با سرآشپز ها، نحوه رسیدگی به شکایات مشتریان، استانداردهای بهداشت، ایمنی، کنترل کیفیت، توسعه شعبات و.... سالانه انتشارات زیادی در سراسر جهان کتاب های آموزش رستوران داری را به چاپ می رسانند. اگر به دنبال یک کتاب آموزش مدیریت رستوران داری جامع هستید، با ما همراه باشید  

برای خرید کتاب مدیریت رستوران با شماره تلفن 09198795892    09198795896  تماس بگیرید
 

در رستوران؛ کتاب آموزش مدیریت رستوران داری
 کتاب های آموزش مدیریت رستوران داری زیادی در سراسر جهان به چاپ می رسد، اما احتمالا شما به دنبال یک کتاب آموزش مدیریت رستوران داری متناسب با نیاز های بومی داخل کشور هستید. کتاب در رستوران کتابی است که در خصوص مدیریت رستوران، آداب رستوران داری و آموزش آداب تشریفات در رستوران برای شما مدیران رستوران ها و علاقمندان به علم مدیریت رستوران تدوین شده است. نویسنده این کتاب، استاد دانیال معادی، منتور و مدرس آداب تشریفات درباره رستوران داری و مدیریت رستوران، می باشند. ایشان، از افراد نام آشنا و با تجربه در زمینه تشریفات رستوران داری و مدیریت رستوران می باشند.
 کتاب "در رستوران" با پرداختن به مباحثی همچون توریست غذایی، نیازهای روز صنعت رستوران داری، آخرین آموزه های صنعت رستوران داری را ارائه می نماید. مزیت اصلی این کتاب در مقایسه با سایر کتاب هایی با مضمون مشابه، زبان ساده این کتاب است که آن را برای عموم قابل استفاده است. این کتاب مبتنی بر مباحث علمی همراه با گزیده ای از تجربیات نویسنده، تالیف شده و از این نظر در نوع خود بی نظیر است. کتاب رستوران برای عموم مدیران رستوران ها و علاقمندان به این نوع از مباحث مدیریتی قابل استفاده بوده و حاوی نکات طلایی و تاثیر گذاراست که می تواند در مسیر موفقیت رستوران  با شما همراه باشد. همچنین اگر به دنبال ارتقا ارزش برند رستوران و کسب و کار خود هستید، ازخواندن این کتاب غافل نشوید.

در این کتاب خواهید آموخت: مدیریت رستوران و آداب رستوران داری و آموزش آداب تشریفات در رستوران

ایران کشوری توریستی است که روز به روز شاهد پیشرفت و گسترش دامنه این صنعت در کشور هستیم.
امروزه توریست غذایی در جهان رشد چشمگیری داشته، از این روی این صنعت با آداب فرهنگی پیرامون خود تکامل یافته و متحول شده، پس پرداختن به این عملکردها از ضرورت و اهمیت ویژه ای برخوردار است.
در مسیر تکامل بشر و تغییرات سریع جهان به سمت مدرنیته، صنعت رستوران هم از این تغییرات به دور نبوده و کم کم از حالت سنتی خود خارج شده و روز به روز در حال رشد و شکوفایی است. پس تنها کسانی ماندگار و موفق خواهند بود که با موج تغییرات همراه شوند و اطلاعات خود را به روز رسانی کنند. در این کتاب سعی کردیم به زبانی ساده مخاطب را با آخرین آموزه های صنعت رستوران آشنا کنیم. باشد که گامی کوچک در رشد و تعالی کشور عزیزمان ایران نهاده باشیم.
دانیال معادی Daniyal Maadi

فروش کتاب آموزش مدیریت رستوران داری ، ارسال به سراسر ایران

تخفیف ویژه برای خرید 20 جلد به بالا

تلفن سفارش 09198795892    09198795896

 

 

 

 

 


 

 دوره های آموزشی پیش رو

فن بیان

 

 

 

 

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پارک اندیشه، خیابان اشراقی، شماره 19

شماره های تماس: 09133153908 09198795892 09368664852

ایمیل:info@kohan-diyar.com

        آموزش فن بیان       الماس سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت و سئوی سایت

منو سایت